Виконавчий комітет погодив вступ Білгорода-Дністровського до «Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону»


19.01.2021 16:27 222

Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради, засідання якого відбулося 19 січня 2021 року під головуванням міського голови Віталія Граждана, погодив вступ Білгород-Дністровської міської ради до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону».

Це надасть можливість брати участь у заходах з активізації діяльності в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону, залучати кошти для вирішення проблемних питань, отримувати консультативну допомогу для більш ефективного виконання повноважень, сприяти процесу впровадження реформ. Даний проєкт рішення буде винесений на розгляд сесії Білгород-Дністровської міської ради.

Загалом, порядок денний засідання виконавчого комітету складався з 18 питань.

Виконком затвердив перспективний план роботи виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради на 2021 року. Вніс зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік. Погодив Положення структурних підрозділів Управління комунальної власності Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради.

Проєкт рішення щодо встановлення пристроїв примусового зменшення швидкості транспортних засобів по вул. Кишинівській відправлений на доопрацювання.

На засіданні внесені зміни до рішення міської ради від 25.02.2019 р. №793-VII «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського». Зокрема, змінений розмір щомісячної грошової виплати Почесним громадянам і в поточному році буде виплачуватись у сумі 1500 грн., а також щорічної одноразової грошової виплати – у сумі 5000 грн.

Виконавчим комітетом погоджений річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» на 2021 рік. Встановлений одноставковий тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання приватному підприємству «ЖЕК «Мегаполіс» для житлових будинків по вул. Пирогова №2, №2-а, №2-б та для міської поліклініки по вул. Пирогова №4 у розмірі 1 717,39 грн./Гкал.

На засіданні прийняте рішення «Про стан військового обліку на території міста у 2020 році та завдання на 2021 рік». Затверджені перелік об’єктів та видів безоплатних громадських робіт для засуджених та правопорушників, а також об'єктів та видів оплачуваних суспільно корисних робіт, що можуть виконувати особи, які вчинили адміністративні порушення, на 2021 рік.

Виконком затвердив штатний розпис та загальну чисельність працівників міського центру «Благоустрій» на 2021 рік у кількості 70,5 штатних одиниць. Своїм рішенням утворив конкурсну комісію з визначення перевізника в рамках реалізації міської цільової Програми «Соціальне таксі» на 2021-2023 роки; міську координаційну раду з питань соціального захисту; комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік