Вихованець Білгород-Дністровської ДЮСШ Микола Виходцев увійшов до збірної Італії з веслування на байдарках і каное


03.12.2020 10:01 248

Микола Виходцев – вихованець дитячо-юнацької спортивної школи Білгорода-Дністровського. Спортом займається з 13 років. В лютому 2019 року талановитий хлопець виїхав до Італії для продовження виступів на професійному рівні у веслуванні на каное. Місто Кальярі та клуб Circolo Kayak Sardegna Le Saline стали місцем тренувань молодого спортсмена.

У квітні 2019 року Микола Виходцев став чемпіоном Італії серед юнаків і потрапив до складу юнацької збірної Італії, яка в липні виступала на чемпіонаті Європи. Тоді він здобув золоту медаль в олімпійській дистанції 1000 м. Згодом на чемпіонаті світу він потрапив до фіналу. У вересні Микола виграв золото на чемпіонаті Італії серед спортсменів до 23 років на дистанції 1000 і 500 м та бронзову медаль серед дорослих на дистанціі1000 м.

У поточному році, у зв'язку з епідемією, міжнародних змагань не було. Восени Микола став чемпіоном Італії на олімпійській дистанції 1000 м серед спортсменів до 23 років. На підставі виступів він потрапив до складу основної дорослої збірної Італії, з якою в листопаді готувався в Римі, в Сицилії на зборах, щоб виступати на міжнародних змаганнях до сезону 2021 року.

Пишаємося нашими земляками, які отримали спортивний старт у рідному Білгороді-Дністровському.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік