Вихованці Білгород-Дністровської школи мистецтв успішно взяли участь в дитячому багатожанровому фестивалі «Казкова резиденція Святого Миколая запрошує»


30.12.2020 14:42 208

Протягом грудня Одеським обласним Центром української культури проводився І дистанційний дитячий багатожанровий фестиваль «Казкова резиденція Святого Миколая запрошує».

В онлайн формату є свої переваги, адже це потенційно дозволяє організувати цікаві події з учасниками, які часто не можуть собі дозволити приїхати внаслідок певних фінансових та організаційних проблем.

Отже, у фестивальні змагання до Дня Святого Миколая дистанційно включились майже 300 учасників, які надіслали свої відео роботи за наступними жанрами: «хореографічний», «вокальний», «інструментальний», «розмовний» та «образотворче мистецтво». І це – на думку компетентного журі, були дійсно феєричні, неповторні та безумовно дуже талановиті виступи дітей та підлітків з різних куточків Одещини!

Надіслали свої творчі роботи на фестиваль і учні Білгород-Дністровської школи мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург та учасники самодіяльності Білгород-Дністровського центру культури та дозвілля. Кращих з них вітаємо з перемогою!

У номінації «Інструментальний жанр» дипломом І ступеня відзначний юний саксофоніст Шамота Євгеній (14 років), вихованець КУ «Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург» (викладач Василь Лєконцев).

В номінації «вокал» І місце у віковій категорії 13-16 років посів ансамбль бандуристів «Намисто» (кер. Марина Кулеба) із Білгород-Дністровської школи мистецтв, а Диплом ІІ ступеня у віковій категорії від 10 до 12 років отримала Козубенко Софія, учасниця студії «Вокал Тайм» (кер. Яна Замрій) Білгород-Дністровського центру культури та дозвілля

Вітаємо наших талановитих переможців та бажаємо і далі робити світ кращим завдяки творчості!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік