Відбулася прес-конференція начальника КП «Білгород-Дністровськводоканал»


19.06.2020 16:02 602

19 червня 2020 року начальник КП «Білгород-Дністровськводоканал» Василь Алімкін провів прес-конференцію для представників ЗМІ, під час якої поінформував присутніх про роботу підприємства.

Зокрема, за словами Василя Алімкіна, комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал» розпочато комплекс ремонтних робіт, як у сфері водовідведення, так і в сфері водопостачання. На початку 2020 року підприємством було придбано систему аерації для одного з аеротенків очисних споруд КП «Білгород-Дністровськводоканал», монтаж якого розпочнеться найближчим часом. Його встановлення надасть можливість покращити якість стічних вод, підкреслив Василь Алімкін. Також, тривають роботи на КНС №2, яка розташована по вул. Кишинівській. За словами начальника КП «Білгород-Дністровськводоканал», запуск КНС №2 знизить загальний обʼєм скидів в кишинівському колекторі.

Що стосується водопостачання, Василь Алімкін зазначив, що в 2020 році заплановано роботи з відновлення або прокладання нових мереж водогону. Вже проведено роботи по вул. Активістів, тривають роботи з прокладання водогону по вул. Лісній, загалом, цьогоріч заплановано роботи на 6 вулицях міста.

Торкнувся під час прес-конференції Василь Алімкін й питання роботи Абонентського відділу КП «Білгород-Дністровськводоканал». За його словами, якість послуг, що надаються комунальним підприємством, залежить й в тому числі від якості послуг, які надаються Абонентським відділом під час обслуговування мешканців міста. З метою покращення цих послуг комунальним підприємством було замовлено розробку власного веб-сайту, де абоненти в «особистому кабінеті» в онлайн режимі матимуть змогу надати кількісні показники за спожиті послуги та отримати всю інформацію з розрахунків, сплати за попередній період та ін. Планується найближчим часом впровадження й чат-боту для надання показників лічильників.

Також, начальник КП «Білгород-Дністровськводоканал» Василь Алімкін відповів на численні запитання журналістів. Більш докладно з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Торнадо-прес”, передачах “Першого муніципального каналу”, публікаціях інтернет-сайтів.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.ua



Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік