В рамках проєкту Місто без ям, у Білгороді-Дністровському завершується ремонт дорожнього покриття на ділянці вул. Єврейської


26.10.2021 16:26 39

Зокрема, тут в межах вулиць Соборної та Кишинівської спеціалісти міського центру «Благоустрій» проводять відновлювально-ремонтні роботи з використанням спеціальної техніки.

Сьогодні проведення ремонтних робіт оглянув заступник міського голови Андрій Криштопов.

«Використання малих засобів механізації, в поєднанні з дорожнім рециклером, дають змогу комунальникам перейти від ямкового ремонту полотна до ремонту доріг картами, ефективно та раціонально використовуючи ресурси, оскільки при такому методі застосовується вторинно-перероблене асфальтове покриття», - підкреслив Андрій Криштопов.

Проєкт «Місто без ям» передбачає проведення ремонту дорожнього покриття ремонтними бригадами міського центру «Благоустрій» з використанням малих засобів механізації та рециклера для виготовлення гарячої асфальтової суміші після вторинної переробки старого асфальту, що дозволяє у значній мірі заощаджувати кошти міського бюджету порівняно із залученням для ремонту доріг підрядних організацій.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік