В Білгороді-Дністровському відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті воїна Збройних Сил України Гії Рехвіашвілі


19.09.2022 11:51 103

18 вересня гравці футбольних клубів Білгорода-Дністровського зустрілися у турнірі, присвяченого пам’яті воїна Збройних Сил України Гії Рехвіашвілі, який загинув захищаючи суверенітет та цілісність України у війні з росією.

Сьогодні доля нашої держави залежить від наших захисників. На жаль, війна забирає найкращих синів України... Серед них і наші земляки. Рехвіашвілі Гія Джамбулович – випускник Білгород-Дністровської ДЮСШ (відділення футболу), для якого футбол був не тільки захопленням а й покликанням.

Коли ворог напав на нашу державу, не вагаючись не хвилини, Гія Рехвіашвілі став на захист її суверенітету та територіальної цілісності, вступивши до лав Збройних Сил України. Своє життя Гія віддав захищаючи країну на перших рубежах її оборони, демонструючи приклад справжнього чоловіка, батька, сина.

У товариській грі, присвяченій пам’яті Гії Рехвіашвілі, зустрілися команди «Дністровець», «Тірас-2500», збірна ДЮСШ та «ФК Гранд Партнерс». У фінал турніру вийшли команди «Тірас 2500» та «ФК Гранд Партнерс». У запеклому протистоянні перемогу здобула команда «Тірас 2500» з рахунком 4:2.

По закінченню турніру всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїна Збройних Сил України Гії Рехвіашвілі, а також всіх, хто загинув, захищаючи Українську землю від ворога.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік