В Білгороді-Дністровському відбулася серпнева конференція освітян 2020


28.08.2020 15:08 829

На базі міського методичного кабінету управління освіти Білгород-Дністровської міської ради в режимі онлайн відбулась серпнева конференція освітян 2020: «Педагогічна дискусійна платформа: якісна освіта, реалізації, перспективи», до якої долучились представники закладів освіти міста та фахівці управління державної служби якості освіти, зокрема начальник Управління (Марина Малік).

Начальник управління освіти Людмила Муржа-Ромащук проаналізувала діяльність закладів освіти за минулий навчальний, акцентувала увагу на проблемах освіти, зорієнтувала педагогів на підвищення ефективності навчального середовища та якості освітніх послуг.

Учасники конференції обговорили питання щодо забезпечення якісної освіти у навчальних закладах міста Білгорода-Дністровського в умовах пандемії, зокрема, директор НВК «ДНЗ-ЗОШ» Олена Стрезєва поділилась досвідом забезпечення наступності в роботі закладів дошкільної освіти та початкової ланки в умовах реформування загальної середньої освіти на засадах Концепції Нової української школи.

Долучилась до роботи конференції, вчитель початкових класів НВК «ДНЗ-ЗОШ», переможець обласного етапу «Учитель року 2020» Каріна Чуйко, яка презентувала власний досвід впровадження дистанційного навчання в початкових класах. Доповнила Тетяна Шульц, вчитель математики ЗОШ №6, звернувши увагу на організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, використовуючи інструменти дистанційного та змішаного навчання в умовах пандемії.

Заступник директора КЗ «МЦДТ» Наталія Цвікова озвучила присутнім проблемні моменти, з якими зіштовхнулись педагоги-позашкільники в минулому навчальному році та шляхи їх подолання в умовах екстренних змін організації освітнього процесу.

Завідувач ММК Діана Веріс зупинилась на змінах, що відбуваються в системі післядипломної освіти, зокрема на проєктах державних стандартів за професіями: «Практичний психолог», «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», що наберуть чинності 01 січня 2021 року та «Керівник закладу загальної середньої освіти», що на обговоренні до 12 вересня 2020 року. Детальніше зупинилась на завданнях та функціях Центру професійного розвитку педагогічних працівників, що прийде на заміну існуючому міському методичному кабінету.

Заступник начальника управління освіти Олена Принц озвучила основні заходи організації 2020/2021 н.р., наголосила на неухильному дотримані Постанови Головного санітарного лікаря України від 28.08.2020 р. №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби COVID -19», розповіла про соціальне дистанціювання, дотримання правила гігієни, довела до відома присутніх структуру та тривалість навчального року.

Приємними словами та побажаннями на наступний навчальний рік закінчилась освітянська конференція.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік