В Білгороді-Дністровському розпочав роботу гуманітарний хаб з надання допомоги у вигляді продуктових наборів


04.08.2022 15:07 402

Цього тижня розпочав роботу Білгород-Дністровський хаб з надання допомоги у вигляді продуктових наборів для мешканців міста похилого віку та осіб, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Білгород-Дністровським міським штабом «Взаємодії та турботи» спільно з міжнародною організацією «World Central Kitchen» щоденно формуються продуктові набори, які передаються найбільш вразливим категоріям населення міста.

Видача продуктових наборів мешканцям міста похилого віку та особам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах здійснюватиметься вже вдруге з моменту початку повномасштабної російської агресії в Україні. Містян, які одноразово вже отримували продуктовий набір та дані яких є в штабі «Взаємодії та турботи» впродовж серпня - вересня буде запрошено для отримання другого продуктового набору від Білгород-Дністровського міського штабу «Взаємодії та турботи». Продуктовими наборами планується вже вдруге забезпечити близько 7 тис. осіб з числа соціально-вразливих категорій.

Свою діяльність Білгород-Дністровський хаб з надання допомоги у вигляді продуктових наборів розгорнув у приміщенні міського Центру культури та дозвілля. Для відвідувачів тут організовані зручні умови: місця для очікування та заповнення заявки на допомогу, охолоджена вода, а волонтери штабу завжди готові надати консультацію з питань допомоги.

Білгород-Дністровський хаб з надання допомоги працює у будні з 09:00 год. до 16:00 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Кирилова, 16.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік