В Білгород-Дністровській міській лікарні розпочато монтаж ще одного комплексу сучасного діагностичного обладнання


28.07.2021 15:40 102

Цього тижня в нещодавно відремонтованих приміщеннях Білгород-Дністровської міської лікарні проводяться роботи з монтажу цифрового рентген-апарату «IMAX 7700 F».

Процес встановлення обладнання 28 липня особисто проконтролював міський голова Віталій Граждан. В ході візиту до медичного закладу, разом із своїм заступником Андрієм Криштоповим, міський голова обговорив з медперсоналом лікарні питання надання медичних послуг мешканцям міста із застосуванням надсучасного діагностичного обладнання.

«Основною метою встановлення та подальше введення в експлуатацію нового діагностичного обладнання – є надання якісних медичних послуг мешканцям міста. Паралельно проводиться робота з підготовки спеціалістів для роботи на даному висококласному надсучасному обладнанні. До того ж, завдяки співпраці з народним депутатом України Олександром Ткаченком досягнуто попередню домовленість про придбання для потреб міської лікарні за рахунок державного бюджету апарату УЗД з діагностики серцево-судинної системи та іншого медичного обладнання для відділення кардіології», - зазначив міський голова Віталій Граждан.

Нагадаємо, діагностичне обладнання – останнє слово медичної техніки, Білгород-Дністровський отримав весною цього року за рахунок державного бюджету завдяки співробітництву міського голови Віталія Граждана з директором Департаменту охорони здоров’я ОДА Наталією Одарій-Захар’євою та головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким. За цей час в приміщеннях лікарні проведений ремонт відповідно до технічних і санітарних норм, а також прокладено всі необхідні комунікації.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік