В бібліотеках Білгорода-Дністровського відзначили День Пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України


28.08.2021 13:40 254

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, які віддали життя за батьківщину, а також як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Напередодні Дня пам’яті загиблих захисників України, бібліотеки міста презентували літературні виставки, відеоогляди, віртуальні книжкові виставки, вітрини пам’яті та відеопрезентації, які висвітлили події боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Зокрема, Публічна бібліотека Білгород–Дністровської міської територіальної громади підготувала книжкову виставку «Їх подвигу не буде забуття…» та однойменну віртуальну книжкову виставку, яку можна переглянути на каналі Youtube в мережі Інтернет (https://www.youtube.com/watch?v=DakRH0Jv56g), де представлені книги про Героїв АТО та їх самопожертву.

Разом із тим, працівники бібліотеки філії ім. О.Пушкіна організували книжкову виставку-пам’ять «Їх слава сяє над Україною» , де йдеться про різні історії військових (хто й до того служив, або ж хто прийшов добровольцем тощо).

В свою чергу бібліотека для дітей та юнацтва ім. В.Катаєва представила вітрину пам’яті «За синє небо, за жовте колосся».

Водночас бібліотека-філія ім. М.Кропивницького створила книжкову виставку «Захисник Вітчизни – гордість народу!»

Окрім того, бібліотека-філія ім. Лесі Українки разом з медійною компанією «НАШЕ Місто. Білгород –Дністровський» згадають цей пам’ятний день онлайн, бібліотекарі розкажуть про ті трагічні події в історії української держави.

Запрошуємо всіх небайдужих відвідати бібліотеки та ознайомитися з книжковими виставками.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік