У Білгороді-Дністровському втричі зменшилась кількість випадків захворюваності на COVID-19


07.05.2021 15:10 252

За інформацією міськрайонного відділу лабораторних досліджень, за період з 30 квітня по 7 травня захворюваність на COVID-19 в місті зменшилась: 24 випадки проти 78 за попередній період; серед дітей до 17 років випадків не зареєстровано.

Станом на 7 травня в міському центрі первинної медико-санітарної допомоги на амбулаторному лікуванні перебуває 80 осіб з ГРВІ (дорослих - 44, дітей - 36) та 104 хворих на пневмонію. З них лабораторно підтверджений діагноз COVID-19 у 53 хворих (проти 63 попереднього тижня); у 31 - негативні результати на коронавірус; 20 хворих очікують результат дослідження методом ПЛР тестування на COVID-19. Всього методом ПЛР на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, обстежено 2314 осіб, з них 2247 дорослих та 67 дітей.

В інфекційному відділенні Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні перебуває 6 хворих з пневмонією. Відбір біоматеріалу для підтвердження діагнозу на COVID-19 методом ПЛР за минулий тиждень проведено у 11 хворих, з них 3 позитивних, вони переведені для подальшого лікування до ЦРЛ.

Лікарня забезпечує спеціалізовану медичну допомогу ІІ рівня мешканцям міста та району, всі 9 стаціонарних відділень та структурні підрозділи лікарні працюють у звичайному режимі, ургентна (цілодобова) допомога надається лікарями-спеціалістами за 6 спеціальностями та проводяться дослідження у режимі 24/7 клінічних аналізів біо-речовин та рентгенологічні, ургентну допомогу надають також лікарі за 7 спеціальностями. Консультативна поліклініка, жіноча консультація та стоматологічна поліклініка працюють у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних правил.

Надання стаціонарної медичної допомоги хворим на COVID-19 мешканцям міста та району проводиться в КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» за укладеним договором з Національною службою здоров’я України. За минулий тиждень до трьох інфекційних відділень Білгород-Дністровської ЦРЛ госпіталізовано 23 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. На даний час стаціонарну медичну допомогу отримують 62 хворих з діагнозом COVID-19 (з них 28 мешканців міста). Киснево-залежних – 47.

Екстрену медичну допомогу мешканцям міста та району забезпечує ВП «Білгород-Дністровська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги». Бригадами швидкої медичної допомоги за минулий тиждень здійснено 34 виїздів з причини захворюваності на COVID-19 та підозри на COVID-19, та 11 госпіталізацій з причини COVID-19.

З 25 квітня 2021 Одеська область переведена з «червоної» в «жовту зону» епідемічної небезпеки, у відповідності до чого в Білгороді-Дністровському продовжують діяти такі обмеження:

• масові заходи лише за участі до 30 людей, з наповненістю 1 людина на 4 м² або наповненістю залу до 50%;

• заборонено відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку;

• заборонена робота кафе, барів, ресторанів після 22:00 та до 07:00. Але дозволяється адресна доставка і навинос;

• перевезення пасажирів відбувається тільки в межах сидячих місць;

• обов'язково носити маски або респіратори у громадських місцях.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік