У Білгороді-Дністровському реалізується Проєкт «Спільне реагування для відновлення українських громад»


15.05.2024 12:51 208

14 травня пройшло перше засідання робочої групи Білгород-Дністровської міської територіальної громади, яку очолює міський голова Віталій Граждан, створеної в рамках Проєкту «Спільне реагування для відновлення українських громад» за підтримки DG East USAID.

Проєкт має на меті сприяти розвитку громад шляхом налагодження ефективного діалогу між органами місцевого самоврядування, бізнесом та громадянським суспільством; формування спільного бачення сталого відновлення; підтримка партисипативних методів у процесах планування та прийняття рішень щодо майбутнього громад; покращення процесів та спроможності місцевого самоврядування.

Серед учасників – 30 громад із Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Херсонської областей.

В ході засідання робочої групи Білгород-Дністровської територіальної громади в режимі онлайн відбулося спілкування з експертом проєкту Лідією Євтушенко, обговорені та ідентифіковані основні проблеми громади, визначені її точки росту.

В засіданні групи взяли участь Олександр Скалозуб - секретар міської ради; Ольга Ціпуленко – директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста; Владислав Распоровський – директор Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва; Ольга Полінгер – керівниця відділу з питань туризму та міжнародних відносин Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста; Галина Воблікова – в.о. директорки КУ «Білгород-Дністровський центру культури та дозвілля»; Руслана Маліновська - головний спеціаліст відділу з питань молоді та спорту Управління освіти міської ради; Денис Ткаченко – заступник директора ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт».

Проєкт «Спільне реагування для відновлення українських громад» реалізується Українським інститутом міжнародної політики за підтримки USAID.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік