У Білгороді-Дністровському проводиться дезінсекція зелених насаджень від шкідників


20.07.2021 08:27 51

Зранку 20 липня за дорученням міського голови Віталія Граждана по вулицям Приморській та Ушакова проводились роботи щодо обробки спеціальними розчинами дерев та кущів з метою винищення шкідливих комах, зокрема, білого метелика та збереження зелених насаджень.

Контроль над якістю робіт здійснює міський центр «Благоустрій» в особі інженера підприємства Євгена Тихоненка. Безпосередньо роботи виконує міське приватне підприємство «Гігієя».

Нагадаємо, що 13 липня виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради вніс відповідні зміни та доповнення до Титульного списку по придбанню товарів та матеріалів для утримання зелених насаджень міста Білгорода-Дністровського на 2021 рік, згідно з якими передбачено проведення дезінсекції зелених насаджень підрядним способом, у тому числі міських скверів та парків, вулиць Приморська, Ушакова, Франко, Першотравнева, Шевченко, Михайлівська та інших.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік