У Білгороді-Дністровському проведений семінар-практикум для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти


17.03.2023 16:15 47

15 березня на базі ЗДО №2 «Буратіно» (директор Віра Попова) відбувся семінар-практикум вихователів-методистів закладів дошкільної освіти. У ході заходу педагогічні працівники детальніше ознайомились з професійним стандартом «Вихователь закладу дошкільної освіти», розглянули інформаційно-комунікативну компетентність: здатність педагогічних працівників орієнтуватись в інформаційному просторі, ефективно використовувати інформаційно-комунікативні технології та електронні освітні ресурси у професійній діяльності, дотримуватись правил безпечної поведінки у цифровому середовищі.

Світлана Циганова, вихователь методист початкової школи, поділилась досвідом та своїми напрацюваннями з організації цифрового середовища у початковій школі з використанням Google Drive. Олена Скрильова, вихователь-методист ЗДО №7 «Гномик» – своїми напрацюваннями з використанням інтерактивної дошки Padiet та створення сайду дошкільного закладу освіти, використовуючи Google Drive.

Педагоги мали можливість практично працювати та створити власні інтерактивні ресурси для систематизації власної роботи та інформаційно-методичної допомоги вихователям.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік