У Білгороді-Дністровському пройшов міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»


03.05.2024 13:51 83

Білгород-Дністровським Центром дитячої творчості за підтримки Управління освіти міської ради проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році.

У грі взяли участь три рої старшої вікової категорії і чотири рої середньої вікової категорії. На території закладу загальної середньої освіти №3 учасники заходу проходили етапи: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Стрільба, «Смуга перешкод», «Багаття», «Намет», «Тeam Work», кожен з яких вимагав від учасників не тільки сміливості, інтелекту, але й дисциплінованості та злагодженості дій членів рою.

За рішенням суддівської колегії визначені переможці:

Старша вікова категорія:

І місце – рій «Азовці» (ЗЗСО №5), керівник–Тарасенко Наталя Василівна;

ІІ місце – рій «Аккерманська варта» (ЗЗСО №3), керівник - Півень Дмитро Миколайович;

ІІІ місце – рій «Спорт і здоров’я» (Білгород-Дністровський педагогічний коледж), керівник - Беспалий Юрій Володимирович.

Середня вікова категорія:

І місце – рій «Соколята» (ЗЗСО №4), керівник - Фомін Максим Олександрович;

ІІ місце – рій «Стріла» (ЗЗСО №3), керівник - Півень Дмитро Миколайович;

ІІІ місце розділили: рій «Лицарі Аккерману» (ЗЗСО №7), керівник - Багно Валерія Василівна, рій «Бессарабці» (ЗЗСО №6), керівник - Байло Юрій Семенович.

Також визначені кращі ройові – Дойжа Іванна - рій «Лицарі Аккерману» (ЗЗСО №7) та Колесников Андрій - рій «Азовці» (ЗЗСО №5).

Управління освіти міської ради щиро дякує організаторам виховного заходу та безпосередньо Білгород-Дністровському міському Центру дитячої творчості на чолі з керівником Наталією Цвіковою, за роботу щодо плекання у юних патріотів високої самосвідомості і активної громадської позиції, патріотичних почуттів та національної гідності.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік