У Білгороді-Дністровському продовжують рятувати дерева від вкрай шкідливого білого метелика


23.07.2021 09:13 63

На світанку 23 липня на території Білгорода-Дністровського проводились роботи щодо обробки спеціальним розчином дерев та кущів з метою винищення шкідливих комах, зокрема, білого метелика - надзвичайно шкодочинного виду. Гусениці шкідника повністю об’їдають листя на деревах, утворюють гнізда, обплітаючи гілки павутиною. Таке пошкодження насаджень призводить до порушення процесів обміну у рослинах та їхнього ослаблення. Окремі рослини навіть гинуть, особливо при багаторазовому пошкодженні. Тому проведення фітосанітраних заходів, спрямованих на виявлення, локалізацію і ліквідацію американського білого метелика, мають велике значення для збереження зелених насаджень міста.

Сьогодні спеціалісти приватного підприємства «Гігієя» проводили дезінсекцію по вулицях Першотравневій та Шевченка. Контроль над якістю робіт здійснює міський центр «Благоустрій» в особі інженера підприємства Євгена Тихоненка.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік