У Білгороді-Дністровському продовжується проведення комунікаційних заходів в рамках проєкту «Business matters», який реалізується за підтримки програми «U-LEAD з Європою»


24.11.2021 16:05 49

26 листопада по вул. Михайлівській,52 об 11 год. відбудеться черговий круглий стіл «Бізнес кава з владою» за участю міського голови з обговорення проблемних питань, що стримують наразі розвиток малого та середнього бізнесу в місті. Всі зацікавлені запрошуються до участі у публічному опитуванні з проблем та шляхів їх вирішення в галузі розвитку малого та середнього підприємництва міста та відвертого висловлення своїх пропозицій:

'https://docs.google.com/forms

Результати анкетування безпосередньо матимуть значення для визначення заходів підтримки бізнесу в місті при розробці відповідної нової міської цільової програми.

Після закінчення круглого столу о 14:00 для всіх зацікавлених розпочнеться інформаційний семінар з питань регулювання підприємницької діяльності в місті (регуляторні та дозвільні процедури), традиційно з запрошеними фахівцями.

Для участі у заході зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/SEqbwN4CwdkpXjhD9

Заходи реалізуються в рамках проєкту «Business matters, який відбувається за підтримки програми для України «U-LEAD з Європою», що фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенію для підтримки України на шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Під час організації заходу буде забезпечено дотримані усіх карантинних вимог до організації зібрань в приміщеннях (обов'язкова наявність маски на обличчі, сертифікату щеплення або негативного результату тестування, відстань між учасниками 1,5 м).


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік