У Білгороді-Дністровському планується відновити програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків


18.01.2021 16:23 331

18 січня 2021 року під головуванням міського голови Віталія Граждана відбулася робоча нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Білгорода-Дністровського, в ході якої було розглянуто питання взаємодії органів місцевого самоврядування та ОСББ. В нараді також взяли участь заступник міського голови Андрій Криштопов та керівники комунальних підприємств міста, що забезпечують роботу галузі житлово-комунального господарства.

Відкриваючи нараду, Віталій Граждан зазначив, що сьогодні ОСББ має низку переваг перед іншими видами утримання багатоквартирних будинків, але в той же час мешканці таких будинків стикаються й з іншими викликами, які в більшій мірі пов’язані зі зношеністю житлового фонду, загальнобудинкового майна і комунікацій.

«Цьогоріч ми плануємо відновити програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, з метою зниження фінансового навантаження на утримання будинків їх мешканцями. Тому головним завданням є прийняття такої програми депутатським корпусом міської ради та передбачення фінансування на її потреби. Пріоритетною в зазначеній програмі буде фінансова підтримка тих ОСББ, які повністю погасили заборгованість перед комунальними підприємствами міста за спожиті комунальні послуги», зазначив Віталій Граждан.

Також, розглядаючи питання взаємодії влади та об'єднань співвласників багатоквартирнох будинків, Віталій Граждан зазначив, що одним з немаловажних критеріїв функціонування ОСББ є відношення власників квартир багатоповерхового будинку до прибудинкової території. Саме на прикладі співпраці ОСББ та комунальних служб міста у ліквідації негативних наслідків негоди, що сталася днями, полягає злагоджена робота влади та громади, яка координувалася Контактним центром Білгород-Дністровської міської ради.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік