У Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профконсультаційний захід до Міжнародного Дня осіб з інвалідністю


04.12.2020 10:52 105

Можливості - обмежені, здібності – безмежні

«Дуже важливо просто не здаватися»

Стівен Гокінг

Існує багато прикладів, коли люди з обмеженими можливостями стають успішними у різних сферах життя. Подолання проблем осіб з інвалідністю у сфері зайнятості, враховуючи сучасну ситуацію на ринку праці, вкрай важливо.

03 грудня 2020 у Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбувся груповий профконсультаційний захід до Міжнародного Дня осіб з інвалідністю. Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна надала учасникам консультацію щодо вірного вибору професії, практичні рекомендації з приводу пошуку роботи, враховуючи стан здоров’я, наявні знання, вміння та навички.

Начальник відділу «Білгород-Дністровського Бюро правової допомоги» Олена Боян розповіла про право осіб з інвалідністю на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, надала роз'яснення з приводу чинного законодавства про працю для цієї категорії.

Після жвавого обговорення були визначені бар’єри та труднощі, з якими стикається людина з особливими потребами при працевлаштуванні. Присутні отримали вичерпні відповіді на усі запитання та роздатковий матеріал.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік