У Білгороді-Дністровському до прочищення каналізаційних колекторів застосували відновлену каналопромивну машину


15.06.2021 16:53 61

15 червня спеціалісти КП «Білгород-Дністровськводоканал» для прочищення каналізаційних колекторів міста розпочали використовувати каналопромивну машину, яку було відремонтовано спільними зусиллями з комунальниками Сергіївської ОТГ.

Зазначимо, що каналопромивна машина призначена для боротьби зі засміченнями в каналізаційних системах і являє собою цистерну з рукавом та насосом для подачі води, наприкінці рукава встановлені форсунки, через які під великим тиском подається вода, завдяки чому з колекторів вимивається будь-який бруд. Свого часу машина Водоканалу була занедбана та війшла з ладу.

«Сьогодні робітники комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал» за допомогою відремонтованої машини прочистили перший колодязь та каналізаційний колектор по вулиці Сонячній. Опробування техніки пройшло вдало. Тепер місто має змогу на регулярній основі в плановому порядку проводити профілактичні заходи на всій каналізаційний мережі Білгорода-Дністровського, забезпечуючи тим самим її нормальну роботу», - зазначив заступник міського голови Андрій Криштопов, який був присутній на випробуванні.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік