«Тютюнопаління. Чи варто починати?»


28.05.2024 14:43 17

Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової нації. Ми добре знаємо, що здоров'я.....найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу, відпущеного нам природою. Без здоров'я немає щастя. Іноді громадяни навмисно все роблять для того, щоб загубити своє здоров'я. Вони набувають поганих звичок, які негативно впливають на них і яких потім не можуть позбутися, але спочатку вони про це не думають і хизуються перед своїм соціальним оточенням.. Та тільки чим?

Напередодні Всесвітнього дня без тютюну, котрий відзначається в Україні щороку 31 травня, 28 травня 2024 року в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проведена виховна година на тему: «Тютюнопаління. Чи варто починати?» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі.

Метою заходу було сприяти попередженню шкідливих звичокта формувати уявлення осіб про здоровий спосіб життя.

Неля Бідюк, фахівець із громадського здоров’я Білгород-Дністровського районного відокремленого підрозділу Державної установи «Одеський ОЦКПХ МОЗ України», під час демонстрації тематичної презентації розповіла підобліковим служби пробації пронегативний вплив нікотину на організм людини та надала практичні поради та консультацію особам, які виявили бажання відмовитися від тютюнової звички.

В процесі проведення виховного заходу, заступник начальника районного відділу пробації Альона Боболєва, акцентувала увагу слухачів направові наслідки вживання тютюну та відповідальному ставленні до свого здоров’я.

Наприкінці зустрічі засуджені особи переглянули відеоролик «Як цигарки впливають на наш організм», підсумували заняття, з’ясували враження від нього.

Захід завершився висловом « Усе наше життя, кожна година, кожна мить - вибір. Найчастіше своїми думками і вчинками ми визначаємо, як будуть прожиті найближчі години і дні. Іноді вибір визначає усе наше життя».
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік