Турнір до Дня шахів у Білгороді-Дністровському


19.07.2021 09:01 40

Напередодні святкування Всесвітнього Дня шахів, який відзначається 20 липня, в Білгород-Дністровському шахово-шашковому клубі пройшов турнір з шахів. В ньому взяли участь 8 найсильніших шахістів міста, серед яких було 3 чемпіона різних часів.

Партії проходили в три кола з контролем часу 3+2. Після першого - лідерство захопив діючий чемпіон Дмитро Вздвіжков з результатом 6,5 очок з 7 можливих. Далі 2-3 місце розділили Володимир Шабанов та Микола Георгієв з результатом 5 з 7. Після другого кола змагання розрив між лідерами скоротився до 0,5 очка та становив: Вздвіжков – 11,5 та Шабанов – 11, який в другому колі набрав 6 очок з 7 та виграв особисту зустріч у лідера турніру.

В третьому колі все стало на свої місця та діючий чемпіон міста, не програвши жодної партії та набравши знов 6,5 очок з 7, зайняв перше місце за тур до закінчення турніру.

За підсумками змагання переможцем та призерами стали:

1 місце – Вздвіжков Дмитро, 18 очок з 21 можливих;

2 – Шабанов Володимир, 15,5 очок;

3 – Георгієв Микола, 13 очок.

Слід зазначити, що діючий чемпіон міста Дмитро Вздвіжков виграє всі турніри з шахів в цьому році, в яких бере участь, показуючи дуже стабільну гру з глибокими теоретичними знаннями.

Переможець та призери турніру нагороджені грамотами та медалями від КУ ЦФЗН «Спорт для всіх».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік