Тренінги «Розпочни свій бізнес» від Міжнародної організації праці


03.09.2020 10:55 99

Національний центр суспільної інформації та експертизи (ГУРТ) запрошує майбутніх підприємців і підприємців-початківців здобути унікальні знання та навички ефективного ведення підприємницької діяльності на триденному тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці. Дедлайн подання заявки - 4 вересня 2020 року.

Програма тренінгу, який відбудеться 8-10 вересня в Одесі, включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал. Додатково буде презентовано державну програму доступних кредитів 5-7-9% та важливі аспекти планування власної справи для залучення зовнішнього фінансування.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму (https://docs.google.com/forms/d/1-9sRzk2fDyDoo3ULNRPD1L0Mztid96bwWgbum0e4bvM/viewform?edit_requested=true).

Відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників не відшкодовуються.

Детальніша інформація за посиланням: https://gurt.org.ua/news/trainings/62348/
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік