Тренінг для вчителів початкових класів Білгорода-Дністровського


07.02.2024 12:23 10

Завдяки співпраці КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Білгород-Дністровської міської ради (Діана Веріс) з Білгород-Дністровським педагогічним фаховим коледжем (Володимир Герасименко) відбувся тренінг в рамках реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти міста.

Завдячуючи регіональним тренеркам, освітянам педагогічного коледжу Ірині Герасимовій та Ірині Шаповаловій, усі учасники тренінгу працювали у творчих локаціях та провели ряд практичних вправ, адже у сьогоднішній реалії освітній процес потребує нових підходів та інструментів. Учасниці тренінгу, користуючись гаджетами, використовували цеглинки LEGO, інтерактивні методи навчання. У командах створено багато проєктів, що стимулюють творчу уяву та забезпечують можливість навчання через гру. Все це надає можливість ефективніше реалізувати освітні процеси та досягти поставлених цілей у Новій українській школі.

Захід відбувся за підтримки #theLEGOFoundation і КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Центр професійного розвитку педагогічних працівників висловлює подяку адміністрації педагогічного коледжу за створені умови для творчої роботи педагогів, тренеркам – за якісну роботу, а учасникам – за творчу активність і готовність розвиватися.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік