Святкові пригоди в День Святого Миколая для дітлахів в бібліотеках Білгорода-Дністровського


07.12.2023 10:45 129

6 грудня легкою ходою крокував нашою землею добрий і щедрий Святий Миколай. І дорослі, і малята очікують це свято, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій. У відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки проходила святкова містерія «Розкажу Миколаю, про що я читаю». Дітлахи знайомилися з книжковою виставкою, власноруч виготовляли листівки, на яких писали свої побажання, фотографувалися, розважалися, смакували солодощі. Приємним сюрпризом став візит самого Святого Миколая. Він привітав усіх зі святом, розповів про свої чудотворні діяння. Дітки прочитали вголос віршики для Миколая та розповіли свої бажання - більшість бажали Миру!

В культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки-філії ім. І. Нечуя-Левицького хлопці та дівчата під час майстер-класу виготовили «Святкові сніговички», а ще переглянули відеоролик «Іде до нас крізь ниви й гай Святий угодник Миколай». В бібліотеці-філії ім. Лесі Українки для учнів ЗЗСО №4 відбувся літературний ранок «На радість нашим дітям Миколай іде по світу». Бібліотекарі розповідали про історію свята, провели святкову вікторину, познайомили з літературою про Святого Миколая. В бібліотеці філії ім. М. Кропивницького пройшов святковий вернісаж «Із неба в український край іде зимовий Миколай!».

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах, справжній подарунок для бібліотекарів в цей день. Ми продовжуємо займатися своєю справою - творити добро, дарувати нашим читачам любов і доброту!
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік