Студія методичного супроводу педагогів закладів дошкільної освіти Білгорода-Дністровського


01.12.2021 11:49 78

30 листопада на базі закладу дошкільної освіти №4 «Веселка» (керівник Світлана Древаль), за планом роботи міського методичного кабінету Управління освіти та з метою визначення вимог до створення розвивального середовища в ЗДО за оновленим Базовим компонентом дошкільної освіти (Державним стандартом), відбулось засідання професійної спільноти педагогів закладів дошкільної освіти Студія методичного супроводу з проблеми «Сталий розвиток: осучаснення освітнього простору».

Керівник студії, вихователь-методист закладу дошкільної освіти №8 «Пролісок» Ольга Муль надала інформацію з презентацією прикладів створення безпечного, інтерактивного розвивального середовища у закладі дошкільної освіти.

Вихователем ЗДО №4 «Веселка» Вікторією Гончарук презентовано з досвіду роботи інтегроване заняття «Подорож до країни Гудзиків» з дітьми ІІ молодшої групи.

Крім того, вихователі мали можливість, переглянувши презентацію, ознайомитись з найкращими розвивальними просторами закладів міста Білгорода-Дністровського та отримали методичний порадник про організацію розвивального середовища та наповнюваність осередків груп, яку також підготувала керівник студії Ольга Муль.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік