Спеціалісти Київського інституту серця провели прийом та консультування мешканців Білгорода-Дністровського


17.06.2021 17:12 104

За ініціативи народного депутата України Олександра Ткаченка та підтримки даної ініціативи міським головою Віталієм Гражданом, в Білгороді-Дністровському вже вдруге проведено огляд та консультування мешканців міста, які страждають на серцево-судинні захворювання, спеціалістами Київського інституту серця МОЗ України.

Командою з 6 лікарів-кардіохірургів на чолі з керівником Київського інституту серця доктором медичних наук, професором, заслуженим лікарем України Борисом Михайловичем Тодуровим, 17 червня в приміщенні міської багатопрофільної лікарні, враховуючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта, проведено прийом та надано консультативну допомогу більше, ніж двомстам мешканцям міста та району, в тому числі й дітям.

Містяни, які перебувають на обліку кардіолога, або яким було проведено операцію на серці, мали змогу отримати консультації експертів в галузі діагностики й терапії захворювань і вад серця.

Після проведення огляду та консультацій Борис Тодуров виступив з лекцією щодо нових аспектів в кардіохірургії, під час якої торкнувся питань ранньої діагностики тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА), а також видів оперативного та консервативного лікування ускладнень в ранньому післяопераційному лікуванні. По закінченні лекції заслужений лікар України Борис Тодуров відповів на численні запитання лікарів міської та районної лікарень.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік