Соціологи констатують зростання рівня схвалення діяльності Білгород-Дністровського міського голови


19.04.2021 14:26 140

У Білгород-Дністровській міськраді пройшов брифінг за результатами соціологічного дослідження на тему «Соціальне самопочуття та електоральні настрої населення Білгорода-Дністровського», який провів керівник Регіонального центру вивчення громадської думки «Аспект» Донат Сарана.

Дослідження проводилося в період з 18 березня по 4 квітня 2021 року, з метою вивчення рівня оцінки населенням Білгорода-Дністровського загальної ситуації в місті, роботу міського голови за перші 100 днів перебування на посаді, виявлення основних проблем життєдіяльності громади, ступеня їх актуальності.

Метод дослідження - особисте формалізоване інтерв'ю в 23 точках опитування. Опитано 505 осіб віком 18 років і старше. Теоретична похибка вибірки не перевищує 4,24%.

За результатами дослідження соціологи відзначають, що 33% городян позитивно оцінили діяльності міського голови за 100 днів перебування на посаді, дали задовільну оцінку ще майже 48%, негативну - 18%.

У порівнянні з даними минулого року, з 27% до 31% зросла чисельність городян, які відзначають позитивні зміни в місті і вважають правильним обраний напрям розвитку Білгорода-Дністровського. Тому є підтвердженням й той факт, що серед 16-ти лідерів громадської думки Білгорода-Дністровського, яких визначили городяни, В. Граждан посів провідне місце з рейтингом у 31,9 %.

Оцінювалося також і сприйняття мешканцями громади насущних проблем Білгорода-Дністровського.

Серед обставин повсякденної життєдіяльності, які викликають їх занепокоєння, 59% відзначили високий рівень комунальних тарифів та їх відповідність якості послуг, 50% - наявність в місті безпритульних тварин та незадовільний стан доріг і тротуарів, 36% - якість охорони здоров'я, 31% - проблеми водопостачання і каналізації.

У числі актуальних проблем міста респонденти також назвали безробіття та рівень правопорядку. Разом з тим, за даними Центру «Аспект», є позитивна динаміка щодо зростання кількості людей, які зайняті у виробничій сфері (21,8%), стабільним залишається зайнятість в обслуговуючих галузях (16,9%) та у бюджетній сфері (9%), але відсоток економічно неактивних городян залишається досить значним. Так, особи пенсійного віку в місті складають 21,5% від загальної кількості населення міста, безробітні - 4,2%, домогосподарки – 9%.

Міський голова Віталій Граждан, який разом з секретарем міської ради Олександром Скалозубом був присутній на брифінгу, подякував керівнику Центру «Аспект» Донату Сарані за виконану роботу, дав доручення службам міської ради уважно вивчити результати соціологічного дослідження та планувати свою подальшу роботу з їх урахуванням.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік