Шановні мешканці Білгорода-Дністровського! Повідомте про місця скупчення безпритульних тварин з метою їх вилову та стерилізації!


19.07.2021 15:45 162

Задля комфортного та безпечного співіснування людини і тварини у міському середовищі на основі гуманного та відповідального ставлення до тварин, забезпечення регулювання чисельності безпритульних собак та котів шляхом виконання заходів щодо належного поводження з ними, у Білгороді-Дністровському починається процес вилову, обліку, стерилізації та вакцинації бродячих тварин.

Згідно проведеного тендеру на платформі електронних закупівель, договір на виконання вказаних робіт укладений із КП «Муніципальний центр екологічної безпеки» Одеської міської ради.

Протягом 22 та 29 липня спеціалісти даного комунального підприємства будуть здійснювати вилов бродячих тварин на території Білгорода-Дністровського, доставляти їх до Одеси, ставити на облік, проводити стерилізацію і вакцинацію, після чого повертатимуть у середовище проживання.

Мешканці міста можуть посприяти у цьому питанні та повідомити до Контактного центру Білгород-Дністровської міської ради інформацію стосовно місць скупчення безпритульних тварин. Просимо звертатись 24/7 за телефонами: (04849) 3-33-33 та 067-333-06-23 (Viber\Telegram), 15-77.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік