Серпневі засідання педагогічних працівників закладів освіти міста


01.09.2022 15:13 79

Традиційно, перед початком нового навчального року відбулися предметні інструктивні й навчально-методичні наради із педагогічними працівниками, щодо підготовки до початку нового навчального року та особливостей організації освітнього процесу.

29-30 серпня 2022 відбулись секційні засідання професійних спільнот педагогічних працівників закладів освіти м. Білгорода-Дністровського. У ході засідань опрацьовано низку нормативних документів та методичних рекомендацій, які регулюють організацію навчального року в тому числі викладання навчальних предметів: розглянуто оновлений зміст навчальних програм початкової та загальної середньої освіти з історії України, Всесвітньої історії, основи здоров’я, основ правознавства та громадянської освіти, географії, зарубіжної літератури, обговорено питання щодо роботи педагогів за новими модельними програмами та оцінювання учнів 5-х класів, визначено пріоритетні напрямки роботи психологічної служби міста враховуючи воєнний стан та психологічне навантаження вчителів, учнів та їх батьків.

Окрема увага акцентувалась на дотриманні безпечних умов праці та навчання учасників освітнього процесу. І це ще не повний перелік змін та завдань, які постали перед освітянами у 2022/2023 навчальному році.

Проте, освітяни міста працюють на один спільний результат – щасливі та успішні учні!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік