Профілактичний захід в дитячому оздоровчому таборі «Сонячний»


27.07.2021 10:45 51

Безпосередньою метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. Проте профілактична діяльність персоналу уповноважених органів з питань пробації розповсюджується не лише на суб’єктів пробації, які перебувають на обліку. Традиційними вже є зустрічі із учнівською молоддю. У рамках первинної профілактичної діяльності постійно проводяться просвітницькі заходи та лекції з правової обізнаності підлітків та недопущення ними скоєння правопорушень.

26 липня 2021 року психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Чумак Оленою спільно з начальником Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Боян Оленою був проведений тренінг на тему «Протидія булінгу» для підлітків, які відпочивають в дитячому оздоровчому таборі «Сонячний»

Під час тренінгу підлітки активно брали участь у запропонованих вправах, дискусіях ділилися власним досвідом як їм вдавалося запобігти булінгу або подолати негативне явище, пригадали куди та до кого можна звернутися за допомогою. Аналізували запропоновані ситуації, вчились визначати «булера» «жертву» та «спостерігача». Намагались знаходити ефективні рішення, щоб не допустити негативних явищ в поведінці.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть підліткам у становленні повноцінної відповідальної, а головне – правосвідомої особистості.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік