Про роботу соціальної їдальні, програму ремонту, модернізації та диспетчеризації ліфтів - на засіданні виконкому Білгород-Дністровської міської ради


28.06.2022 14:58 75

28 червня під головуванням міського голови Віталія Граждана відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

Виконавчий комітет своїм рішенням вніс зміни та доповнення до Програми заходів територіальної оборони Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2022 рік та Програми розвитку цивільного захисту, запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій на 2022-2024 роки.

На засіданні внесені зміни до рішення «Про відкриття та забезпечення функціонування соціальної їдальні в місті Білгороді-Дністровському». Зокрема, відтепер соціальна їдальня буде працювати не лише у будні дні, а й у суботу. Таким чином, гарячими безкоштовними обідами буде забезпечено ще більше містян соціально незахищеної категорії та внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території міста.

Виконавчий комітет заслухав та взяв до відома звіт про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Автотранссервіс» за минулий рік, а також вніс зміни до штатного розпису працівників бюджетної дільниці санітарної очистки даного КП.

З метою забезпечення безперебійної та надійної експлуатації ліфтів, створення належних умов проживання мешканців у багатоквартирних будинках з підвищеною поверховістю, затверджена цільова Програма «Проведення капітального ремонту, модернізації, заміни, диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів багатоквартирних будинків в місті Білгороді-Дністровському на 2022-2025 роки».

Враховуючи необхідність проведення ремонтних робіт у захисних спорудах цивільного захисту комунальної власності, задля підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, визначений перелік таких споруд для проведення їх поточного ремонту у 2022 році. Зокрема, до переліку увійшли захисні споруди у багатоквартирних будинках по вулицях Франко, Миру, Портовій, Перемоги та Приморській.

Внесені зміни до Титульних списків по придбанню товарів, матеріалів для створення нових зелених зон та утримання існуючих зелених насаджень, а також заходів на утримання міських доріг, тротуарів та об’єктів поточного ремонту.

Виконавчий комітет прийняв рішення про залучення автомобільного транспортного засобу комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал» для потреб міського штабу «Взаємодії та Турботи».

На засіданні внесені зміни до міської цільової Програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки. Прийняте рішення про забезпечення функціонування прийомної сім’ї на території Білгород-Дністровської міської територіальної громади.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік