Про перспективи опалювального сезону в Білгороді-Дністровському – під час наради з комунальниками Білгорода-Дністровського


08.08.2022 12:27 318

8 серпня міський голова Віталій Граждан, разом з заступником міського голови Андрієм Криштоповим та секретарем міської ради Олександром Скалозубом, провели планову нараду з директорами департаментів, начальниками управлінь і відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міста.

Міський голова проінформував керівників про підсумки наради з питань підготовки до нового опалювального сезону, що пройшла 3 серпня в Міністерстві розвитку громад та територій України. Серед іншого В. Граждан зазначив:

- КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» на сьогодні має найкращі показники серед всіх підприємств теплозабезпечення Одеської області з питань погашення заборгованості, енергоефективності, зменшення витрат на мережах та ін.

- Опалювальний сезон 2022/2023 років в місті розпочнеться згідно плану, тариф на послуги КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» буде незмінним.

- Уряд забезпечить постачання газу згідно затверджених лімітів на весь період опалювального сезону.

- Підготовка до зими включатиме й планування заходів енергозбереження та енергоефективності, підготовку пунктів обігріву населення відповідно до погодних умов зимового періоду.

- Розробка заходів та проєктів щодо впровадження в подальшому альтернативних джерел енергопостачання на території міста.

А. Криштов, в свою чергу, акцентував увагу керівників на необхідності виконання планових заходів в роботі кожного комунального підприємства, розробки нових та корегування діючих цільових програм відповідно до обстановки. Зазначив про необхідність забезпечення працівників підприємств питною водою в жаркий період доби.

Крім того:

КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» - продовжити роботи щодо підготовки до нового опалювального сезону, моніторинг стану та ремонт магістральних тепломереж, теплових пунктів. Готовність підприємства на сьогодні складає майже 80%.

КП «ЖЕО-1» - продовжувати виконувати роботи щодо утримання житлового фонду міста, що знаходиться на обслуговування підприємства, проведення поточного ремонту під’їздів та покрівель, обслуговування прибудинкових територій та надання комплексу послуг по утриманню житлового фонду.

Адміністрації КП «Білгород-Дністровськводоканал» - забезпечити водопостачання та водовідведення міста, вжити заходів щодо виконання інвестиційної програми підприємства та продовжити роботи щодо поточного обслуговування артезіанських свердловин.

Міському центру «Благоустрій» - виконувати заходи по утриманню дорожнього та зеленого господарства міста щодо оновлення знаків регулювання дорожнього руху, покосу трави в парках, скверах та на інших територіях загального користування.

КП «Автотранссервіс» - своєчасний збір та вивезення твердих побутових та негабаритних відходів, а також ремонт і оновлення контейнерного парку для збору ТПВ.

В ході наради зазначено, що підприємства житлово-комунальної сфери Білгорода-Дністровського працюють у шатному режимі та забезпечені всім необхідним для нормальної роботи.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік