Про підсумки роботи ЖКГ Білгорода-Дністровського та про пріоритети і перспективи розвитку в проєкті «Пряма мова»


14.01.2022 16:54 44

14 січня в прямому ефірі, в рамках проєкта «Пряма мова», разом з ведучою Алесею Семчинською, на запитання жителів Білгорода-Дністровського відповідав заступник міського голови Андрій Криштопов.

Основними темами розмови стали питання роботи системи житлово-комунального господарства міста, а саме: підсумки роботи підприємств та служб ЖКГ міста у 2021 році, перспективи та пріоритети, які міська влада намітила на поточний рік щодо водо- та теплопостачання, поводження с побутовими відходами, благоустрою міста, а також впровадження нових тарифів на послуги водопостачання і водовідведення та на вивезення твердих побутових відходів.

Переглянути прямий ефір можливо за посиланням.

Нагадаємо, що на «Першому муніципальному каналі» триває інформаційний проєкт «Пряма мова», розроблений спільно з відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Білгород-Дністровської міської ради, головна мета якого – розгорнутий онлайн діалог з містянами про найбільш актуальні проблеми життєдіяльності міста та про питання його перспективного розвитку.

В програмах беруть участь посадові особи міської ради, її виконавчих органів, депутатський корпус, керівники комунальних підприємств та установ.

Готуйте запитання і слідкуйте за нашими анонсами.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік