Про підготовку до комплексної перевірки - на нараді з посадовими особами цивільного захисту міста Білгорода-Дністровського


10.06.2021 12:37 45

10 червня в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради пройшла нарада з посадовими особами цивільного захисті міста, яку провів начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Юрій Майзліс.

Одним з головних питань наради було виконання заходів щодо підготовки до комплексної перевірки формувань цивільного захисту Білгорода-Дністровського, виконання ними вимог нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки.

Крім того, розглянуті заходи щодо запобігання загибелі дорослих та дітей при відпочинку на воді у літній період, щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки та стан виконавчої дисципліни з питань цивільного захисту на підприємствах та організаціях міста.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік