Про наповнення міського бюджету, допомогу військовим формуванням, соціальний захист та інші питання – на засіданні виконавчого комітету


13.01.2023 14:41 143

13 січня під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, в ході якого розглянуто більше 30 питань порядку денного у сфері соціальної та бюджетної політики, житлово-комунального господарства, культури, освіти тощо.

Соціальна політика

На виконання міської цільової Програми «Соціальний захист на 2021-2023 роки», з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення міста, виконавчий комітет прийняв відповідні рішення щодо забезпечення хлібобулочними виробами, гарячими обідами та адресною натуральною допомогою у вигляді продовольчих наборів та засобів індивідуального захисту у 2023 році осіб, які перебувають на обліку в КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Затверджений штатний розпис та загальна чисельність працівників КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» на 2023 рік, схвалені тарифи та розрахунки вартості платних соціальних послуг, що надаються даною установою.

ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА

У зв’язку з надходженням субвенцій з держаного та обласного бюджетів для виконання повноважень в сфері освіти та соціальної політики, виконавчий комітет схвалив ряд змін до бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023 рік, та затвердив план заходів на 2023 рік щодо наповнення бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади, економічного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

Оборонна та мобілізаційна робота

Виконком розглянув та схвалив звіти про результати виконання міських цільових програм у сфері підтримки військових формувань, оборонної та мобілізаційної роботи, прийняв рішення щодо передачі гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування та обладнання автономного енергоживлення військовим формуванням ОК Південь, та дозволив Управлінню освіти міської ради використовувати підвальне приміщення одного з закладів загальної середньої освіти, де були проведені відповідні ремонті роботи, як укриття.

У сфері житлово-комунального господарства

У зв’язку з надходженням нової техніки та обладнання до комунальних підприємств міста, виконком схвалив рішення щодо збільшення статутного капіталу КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» та КП «Білгород-Дністровськводоканал».

З метою усунення порушень щодо самовільно встановлених тимчасових споруд виконавчий комітет затвердив рішення про демонтаж декількох самовільно розташованих тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності по вулицях Перемоги та Сонячна.

Схвалені зміни та доповнення до цільових програм «Поводження з побутовими відходами на території Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023-2023 роки, «Відшкодування різниці в тарифах на комунальні послуги», «Благоустрій території міста Білгорода-Дністровського на IV квартал 2021, 2022-2024 роки».

Затверджені штатні розписи працівників МЦ «Благоустрій», бюджетної дільниці санітарної очистки міста КП «Автотранссервіс» та КУ «Муніципальна варта» Білгород-Дністровської міської ради на 2023 рік.

Виконавчий комітет затвердив на 2023 рік Титульний список заходів на утримання міських доріг, тротуарів та об’єктів поточного ремонту, яким передбачено придбання матеріалів для поточного ремонту та утриманню вулично-дорожньої мережі, світлофорних об’єктів та перелік ділянок вулиць щодо проведення відновлювальних робіт.

Затверджена гранична штатна чисельність працівників комунальних установ культури міста Білгорода-Дністровського на 2023 рік.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік