Про дезінсекцію зелених насаджень та про безпритульних тварин - на нараді з комунальниками Білгорода-Дністровського


19.07.2021 15:18 73

19 липня під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшла щотижнева апаратна нарада, в якій взяли участь заступник міського голови Андрій Криштопов, директори департаментів, управлінь і відділів міської ради, керівники комунальних підприємств та установ міста.

Під час наради підведені підсумки роботи підприємств та установ за минулий тиждень, заслухані результати виконання доручень міського голови, що були надані на попередніх нарадах, сформовані плани роботи на наступний період. Особлива увага керівників акцентована на продовженні робіт з поточного ремонту міських доріг, проведенні санітарно-технічних днів на території міста.

Серед іншого, В. Граждан поставив завдання міському центру «Благоустрій» з завтрашнього дня розпочати дезінсекцію зелених насаджень від шкідників, відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету 13 липня. Роботи заплановані в скверах та парках міста, по вулицям Приморська, Ушакова, Франко, Першотравнева, Шевченко, Михайлівська та інших.

Комунальному підприємству «Автотранссервіс» спільно з КП «Муніципальний центр екологічної безпеки» терміново приступити до організації виїзду спецавтотранспорту служби для відлову безпритульних тварин на території міста, проведення їх обліку стерилізації та вакцінації.

Для забезпечення безперебійної роботи та економії енергоресурсів комунальному підприємству «Білгород-Дністровськводоканал» розпочати роботи по встановленню нового насосного обладнання на КНС №1 по вул. Шабській, що надійшло в рамках інвестиційної програми.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік