Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”


11.12.2017 14:18 400

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті міської ради http://bilgorod-d.org.ua буде оприлюднений проект рішення міської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним актом (далі - Проект):

- «Про організацію та проведення виставково-ярмаркової діяльності на території міста Білгород-Дністровський»

Мета прийняття цього регуляторного акту передбачає:

• проведення роботи по подоланню такого явища як несанкціонована торгівля;

• реалізації державної політики в питаннях зміцнення законності ведення підприємницької діяльності, зокрема торгівельної діяльності, і профілактики правопорушень в даній області;

• встановлення найбільш прозорого і ефективного порядку організації і функціонування ярмарків на території м.Білозерське;

• забезпечення захисту прав споживачів та підприємців шляхом визначення функцій, повноважень, прав і обов'язків учасників ярмарків.

Пропозиції та зауваження щодо проектів регуляторних актів від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення. 

Адреса розробника проекту рішення:

67701, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56,

тел. (04849) 3 10 17

E-mail: econombd@gmail.com
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік