Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”


26.01.2018 13:04 384

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті міської ради http://bilgorod-d.org.ua буде оприлюднений проект рішення міської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним актом (далі - Проект):

- «Про внесення змін та доповнень до «Правил приймання стічних вод підприємств в систему централізованої каналізації м.Білгород-Дністровського»».

Мета прийняття цього регуляторного акту передбачає запобігання порушень у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони довкілля від забруднення скидами стічних вод. Упорядкування оплати за прийом зливових вод з території міста в систему каналізації.

Пропозиції та зауваження щодо проектів регуляторних актів від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення. 

Адреса розробника проекту рішення:

67701, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, провул. Водопровідний, 1

тел. (04849) 3 10 17 , 3 50 22

E-mail: econombd@gmail.com, vodokanal-b-d@ukr.net
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік