Повідомлення Про проведення процедури громадських слухань щодо Благоустрою території (спортивно-ігровий майданчик) по вул. Перемоги біля житлового будинку №21 в м. Білгород-Дністровський, Одеської області


22.07.2020 10:11 269

Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань щодо благоустрою території (спортивно-ігровий майданчик) по вул. Перемоги біля житлового будинку №21 в м. Білгород-Дністровський, Одеської області, відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, відповідно до Наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, та «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань» №555 від 25.05.2011 року, з метою надання членам територіальної громади міста Білгород-Дністровського можливості брати участь у наданні пропозицій до містобудівної документації.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до благоустрою території (спортивно-ігровий майданчик) по вул. Перемоги біля житлового будинку №21 в м. Білгород-Дністровський, Одеської області триватиме один місяць з моменту розміщення на офіційному сайті міста Білгород-Дністровський: http://bilgorod-d.gov.ua/

Додаток:

1. Схема щодо Благоустрою території (спортивно-ігровий майданчик) по вул. Перемоги біля житлового будинку №21 в м. Білгород-Дністровський, Одеської області»

З графічною частиною та паперовою частиною щодо Благоустрою території (спортивно-ігровий майданчик) по вул. Перемоги біля житлового будинку №21 в м. Білгород-Дністровський, Одеської області можливо ознайомитись у приміщенні управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради (вул. Єврейська, 21, 2-й поверх) у робочі дні з 8-00 до 16-00 на час проведення громадських слухань.

Презентації та оприлюднення щодо благоустрою території (спортивно-ігровий майданчик) по вул. Перемоги біля житлового будинку №21 в м. Білгород-Дністровський, Одеської області будуть проводитись начальником управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради Поліщук В.А. кожну середу з 9-00 до 12-00 год. (вул. Єврейська, 21, 2-й поверх).

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до загального відділу Білгород-Дністровської міської ради за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56, каб. 210 2-й поверх, за тел. 2-24-44 та на електронну пошту: ob.otdel@ukr.net терміном 1 місяць з дня розміщення на офіційному сайті, а саме з 20.07.2020 року по 20.08.2020 року.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік