Повідомлення Про проведення процедури громадських слухань науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів»


Виконком Білгород-Дністровської міської ради повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів», відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, відповідно до Наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», для забезпечення збереження пам’яток та об’єктів культурної спадщини, традиційного характеру середовища міста Білгород-Дністровський, керуючись Законами України «Про охорону культурної спадщини», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про природно-заповідний фонд», «Про охорону археологічної спадщини», Земельним кодексом України, Постановами Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 року №318 «Про затвердження Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів», «Про затвердження Списку історичних населених місць України (міста та селища міського типу) від 26.07.2001 року №878, «Про затвердження Порядку визнання населеного місця історичним» від 03.07.2006 року №909 та «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань» №555 від 25.05.2011 року, з метою надання членам територіальної громади міста Білгород-Дністровського можливості брати участь у наданні пропозицій до містобудівної документації та збереженні історичних ареалів міста.

Науково-проектна документація «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» розроблений Підприємством об’єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської Ради з охорони культурної спадщини України, відповідно до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 28.07.2017 року №392-VII «Про затвердження Програми продовження розроблення (оновлення) містобудівної документації у місті Білгороді-Дністровському на 2017-2018 роки» та в рамках договору №03-17/П від 30.11.2017 року з розробки науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів».

Замовник розробки – Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» триватиме один місяць з моменту розміщення на офіційному сайті міста Білгород-Дністровський: http://bilgorod-d.gov.ua/

Додаток:

1. Схема науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів»;

2. Пояснювальна записка.

З графічною частиною та паперовою частиною науково-проектної документації «Історико-архітектурного опорного плану міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» можливо ознайомитись у приміщенні управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради (вул. Єврейська, 21, 2-й поверх) у робочі дні з 8-00 до 16-00 на час проведення громадських слухань.

Презентації та оприлюднення науково-проектної документації «Історико-архітектурного опорного плану міста Білгород-Дністровський Одеської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» будуть проводитись начальником управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради Поліщук В.А. кожну середу з 9-00 до 12-00 год. (вул. Єврейська, 21, 2-й поверх).

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до загального відділу Білгород-Дністровської міської ради за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56, каб. 210 2-й поверх, за тел. 2-24-44 та на електронну пошту: ob.otdel@ukr.net терміном 1 місяць з дня розміщення на офіційному сайті, а саме з 22.01.2019 року по 22.02.2019 року.

Мапа (графічне зображення) 2019-01-22 12:00
Пояснювальна записка 2019-01-22 11:59Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік