Поточні питання житлово-комунальної сфери міста – на робочій нараді з директорами комунальних підприємств


22.02.2021 12:39 204

22 лютого заступник Білгород-Дністровського міського голови Андрій Криштопов провів щотижневу робочу нараду із керівниками комунальних підприємств та установ міста, під час якої обговорювалися питання поточної діяльності та планів на найближчий час. В засіданні взяли участь міський голова Віталій Граждан та секретар ради Олександр Скалозуб.

Одним з питань, піднятих під час засідання, стала необхідність створення єдиної карти комунікацій, розташованих на території міста. Обговорювалась програма, в якій вона буде формуватися, та перелік комунальних служб та структурних підрозділів, що збиратимуть інформацію. Від достовірності даних, які буде містити майбутня карта комунікацій, залежить безаварійне проведення земляних робіт, поточних та капітальних ремонтів, вчасне усунення аварійних ситуацій.

Також, Віталій Граждан дав доручення начальнику «Білгород-Дністровськводоканал» щодо проведення інвентаризації водопровідних засувок з метою їх відновлення, що дозволить локально і без істотних незручностей для мешканців міста усувати і проводити аварійні роботи в системі водозабезпечення.

В цілому, всі комунальні підприємства міста працюють в штатному режимі, без серйозних ускладнень.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік