Постійні депутатські комісії розглядають проєкти рішень, включених до порядку денного V сесії


21.01.2021 16:23 204

В Білгород-Дністровській міській раді триває підготовка до V сесії, засідання якої відбудеться 28 січня. Згідно розпорядження міського голови Віталія Граждана, до порядку денного сесії увійшло 60 питань. На минулому тижні постійні депутатські комісії розпочали розглядати проєкти рішень та заслуховувати доповідачів – керівників структурних підрозділів міської ради.

21 січня 2021 року відбулися засідання трьох комісій: з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, захисту прав громадян – під головуванням Тетяни Волощук; з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю – під головуванням Олександра Морозова; з питань освіти, культури, спорту, туризму, охорони здоров'я та соціального захисту населення – під головуванням Інни Гончарової.

Участь в засіданнях взяли міський голова Віталій Граждан, його заступник Андрій Криштопов, секретар міської ради Олександр Скалозуб. Всі зауваження та пропозиції депутатів беруться до уваги та вносяться до протоколів.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік