Посадові особи Білгород-Дністровської міської ради взяли участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації


12.01.2021 16:20 283

12 січня 2021 року під головуванням заступника голови Одеської ОДА Олега Муратова пройшла селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, районних рад, головами міст обласного значення. Місто Білгород-Дністровський представляли секретар ради Олександр Скалозуб, директор Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольга Ціпуленко, начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Майзліс.

Одним з питань, що розглядалося на нараді, став аналіз виникнення надзвичайних ситуацій під час новорічних свят та проведених заходів щодо їх запобігання. До відома учасників заходу доведена інформація, що з 31 грудня по 11 січня на території Одещини відбулося 100 пожеж, в них загинули 8 осіб. Зареєстровано 103 повідомлення про застосування піротехнічних виробів. Під час їх використання було зафіксовано пошкодження майна, 14 осіб травмувалися, серед них є неповнолітні. Також, під час наради був зроблений акцент на підготовці до проведення свята Водохреща, яке відзначається 19 січня. Було рекомендовано заздалегідь визначити місця для масових купань та скоординувати дії органів влади із Національною поліцією та Державною службою з надзвичайних ситуацій.

На нараді обговорювалося питання про стан поводження з твердими побутовими відходами та про санітарний стан узбіч на дорогах загального користування на території Одеської області. Наголошувалося на тому, що в населених пунктах необхідно прискорити процес впровадження роздільного збирання сміття. Також, слід посилити боротьбу з ліквідацією стихійних звалищ, прибрати узбіччя доріг.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік