«Поговоримо відверто про шкідливі звички»


01.02.2024 14:10 28

1 лютого 2024 року заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Альоною Боболєвою була проведена інтерактивна лекція на тему: «Поговоримо відверто про шкідливі звички» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Метою заходу було формування усвідомленого та свідомого ставлення до здорового способу життя.

На груповий захід був запрошений фахівець із громадського здоров’я Білгород-Дністровського районного відокремленого підрозділу Державної установи «Одеський ОЦКПХ МОЗ України» Нелі Бідюк.

Під час заходу обговорювали, які бувають шкідливі звички, але акцентували увагу на вживанні алкоголю та наркотиків, залежності від них, а також до яких це призводить наслідків: захворювання, які передаються статевим шляхом, скоєння кримінальних правопорушень, складні стосунки в сім’ї, тощо. Проговорили основні шляхи профілактики наркоманії, алкоголю, розвінчали поширені міфи про популярність і магічність вживання речовин. До того же, ангажували питання чому ж, знаючи якої шкоди завдають ці речовини здоров’ю ми намагаємося випробувати себе і часто потрапляємо у «пастку» залежності, з якої важко, а то й взагалі неможливо вибратися. В процесі роботи відбувся конструктивний зворотний зв'язок з суб’єктами пробації, які поділились своїми враженнями, досвідом та ставленням до свого власного життя. Крім того, вході проведення групового заходу, суб’єкти пробації переглянули презентацію на тему: «Психоактивні речовини».

Наприкінці інтерактивної лекції заступник начальника служби пробації спонукав засуджених осіб до роздумів про наслідки шкідливих звичок та усвідомлення відповідальності за своє здоров’я та фахівцем із громадського здоров’я були роздані тематичні буклети.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік