Подовжено строк виплати допомог на період введення воєнного стану до 1 жовтня 2023 року!


19.06.2023 11:41 68

Як повідомляє Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради, до 01.10.2023 року автоматично будуть продовжені такі соціальні виплати та допомоги:

• допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування,

• допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність,

• тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів,

• особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю,

• допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу,

• державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

Для продовження отримання адресних видів допомог, які надаються з урахування сукупного доходу та майнового стану та продовження надання пільг, тим отримувачам, термін виплати яких закінчився в період дії воєнного стану, крім тих, які проживають на території територіальних громад, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, необхідно підтвердити право на продовження виплати допомог та надання пільг.

Зокрема, це отримувачі державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та пільги.

У випадках, коли отримувачі державної соціальної допомоги у період введення воєнного стану подають заяву та документи для проведення перерахунку державної соціальної допомоги, органи соціального захисту населення визначають право на отримання такої допомоги і проводять розрахунок її розміру. Виплата державної соціальної допомоги проводиться у новому розмірі відповідно до поданої заяви та документів.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 (098) 711 55 93 або до Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради за адресою: пров. Офіцерський,8.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік