Подовжений конкурс на заміщення вакантної посади директора Білгород-Дністровської централізованої бібліотечної системи


16.01.2019 08:36 473

Відділ культури Білгород-Дністровської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система» відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру».

Вимоги до кандидатів:

-• вища освіта

-• стаж роботи у сфері культури не менше трьох років

-• вільне володіння державною мовою

-• здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Особа, яка має намір взяти участь у конкурсі, подає наступні документи:

1. Заява на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Автобіографія (ПІБ, дата та місце народження, інформація про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, місце роботи, громадську роботу, контактний номер телефону та електронну адресу, відомості про наявність чи відсутність судимості).

3. Копія паспорта та документів про освіту.

4. Два рекомендаційні листи довільної форми.

5. Мотиваційний лист довільної форми.

6. Програма розвитку КУ «ЦБС» на один і п’ять років.

Особа може надати також інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи несе відповідальність за достовірність поданої інформації.

Документи подаються в паперовому та електронному вигляді на адресу відділу культури: 67700, м. Білгород-Дністровський, вул. Олімпійська,12. svetabaylo1@ukr.net

Термін подання документів на участь у конкурсі – до 15 лютого 2019 р.

Додаткова інформація надається за тел. (04849) 3-34-03

До складу комісії з конкурсного добору кандидатів на посаду директора Централізованої бібліотечної системи включаються три представники громадських організацій. Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають кандидатури до відділу культури Білгород-Дністровської міської ради.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо, така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу;

- є членом трудового колективу КУ «ЦБС».

Пропозиції щодо участі представників громадських організацій у конкурсній комісії подавати до відділу культури до 10 лютого 2019 р. разом з копією установчих документів та відповідними документами, що підтверджують повноваження представників громадських організацій на їхнє членство у конкурсній комісії.

Звіт про використання коштів загального фонду 2019-01-16 10:38
Відомості про матеріально-технічну базу бібліотек 2019-01-16 10:38
Плата за послуги 2019-01-16 10:37
Надходження та використання коштів 2019-01-16 10:37
Про умови праці директора 2019-01-16 10:36Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік