Переможцем конкурсу з надання послуги «Соціальне таксі» визначене підприємство «Таксі-такса»


22.02.2021 15:07 220

Таке колегіальне рішення було прийняте 22 лютого під час засідання конкурсної комісії з визначення перевізника в рамках реалізації міської цільової Програми «Соціальне таксі» на 2021-2023 роки. Дану послугу приватне підприємство «Таксі-такса» надавало й в попередні два роки та добре зарекомендувало себе як перевізник соціально вразливої категорії населення міста.

В 2021 році на реалізацію послуги «Соціальне таксі» в міському бюджеті передбачено 50 тис. грн. Скористатися правом безкоштовних поїздок в межах міста зможуть 153 мешканці, серед яких 36 осіб з інвалідністю, які постійно пересуваються на візках; 21 дитина з захворюваннями опорно-рухового апарату; 6 дітей з важкою формою аутизму, які мають утруднення при самостійному пересуванні; 7 хворих з нирковою недостатністю, що потребують процедури гемодіалізу на базі міської багатопрофільної лікарні; 83 особи похилого віку з числа підопічних міського територіального центру з утрудненнями при пересуванні.

Тристоронні договірні відносини із ПП «Таксі-такса» та користувачами їх послуг укладе Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров`я Білгород-Дністровської міської ради, який є координатором реалізації міської цільової програми «Соціальне таксі» на 2021-2023 роки.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік