Підведені підсумки чемпіонатів з класичних шашок та шахів у Білгороді-Дністровському


17.05.2021 09:04 131

З 13 березня по 15 травня згідно Календарного плану заходів на 2021 рік в шахово-шашковій секції КУ ЦФЗН «Спорт для всіх» пройшли особисті чемпіонати міста з класичних шашок та шахів.

В чемпіонаті з шашок взяли участь 10 найсильніших шашистів міста різного віку.Серед них: Черкес Афанасій – ветеран клубу, 15-разовий чемпіон міста, багаторазовий переможець та призер обласних змагань. Криворот Юрій –5-разовий чемпіон міста, призер обласних змагань. Палій Борис –екс-директор клубу, тренер з шашок, 4-разовий чемпіон міста. Марченко Олексій – тренер з шашок, 4-разовий чемпіон міста, призер останнього чемпіонату області, абсолютний (5-ти разовий) чемпіон міста з шахово-шашкового двоєборства. Смоліна Ольга – 8-разова переможниця обласних змагань. Чернецький Віталій – призер різноманітних шашкових змагань. Любенко Максим – переможець та призер змагань з шашок серед студентів міста. Базиленко Катерина – переможниця командних змагань з шашок серед дівчат. Данильчук Іван - призер різноманітних шашкових змагань. Антонов Давид - призер різноманітних шашкових змагань серед школярів.

Ігри пройшли в два кола с контролем часу 30′+3′′. З перших турів лідерство захопили чемпіон минулого року Олексій Марченко та віце-чемпіон Афанасій Черкес. Як завжди, доля першого місця вирішувалась в їх особистій зустрічі, і цього року перемогу з рахунком 4-0 святкував більш досвідчений Афанасій Черкес, який в цьому турнірі не програв жодної партії та став 16-ти разовим чемпіоном міста! В свої 63 роки Афанасій Васильович знаходиться в прекрасній спортивній формі та ще багато років буде являтися фаворитом не тільки міських змагань з шашок, а й обласних.

Запекла боротьба розгорілася за 3 призове місце, де боротьбу вели Юрій Криворот та Іван Данильчук. Доля вирішилась в їх особистій зустрічі. Крировота нічия не влаштовувала та він почав закручувати гру. Данильчук грав спокійно та показав дуже далекий розрахунок позицій, виграв 4-0 та виконав норматив першого спортивного розряду.

1 місце – Афанасій Черкес;

2 місце – Олексій Марченко;

3 місце – Іван Данильчук.

В чемпіонаті з шахів взяли участь 6 кращих шахістів. Серед них Вздвижков Дмитро – тренер з шахів, діючий та багаторазовий чемпіон міста, володар кубку міста. Панфілов Олексій – тренер з шахів, екс-чемпіон міста, переможець та призер практично всіх турнірів з шахів з блискавичної гри. Шабанов Володимир – ветеран клубу, екс-чемпіон міста, володар кубку міста з блискавичної гри. Мойсеєнко Владислав – екс-чемпіон міста, самий перспективний учень нашого клубу (тренер – Панфілов О.В.). Галюк Петро – ветеран клубу, учасник всіх шахових змагань. Коба Владислав – учень ліцею, переможець шахово-шашкових змагань серед шкіл (тренер – Вздвижков Д.Д.).

Ігри пройшли в два кола с контролем часу 75′+15′′. Після першого не було явного фавориту, на перше місце претендували одразу 4 учасники змагання.В другому колі не програв жодної партії та посів перше місце Дмитро Вздвижков, який відстояв титул чемпіона міста.

Поступившись тільки 0,5 бала першому - друге місце зайняв Володимир Шабанов. Та поступившись тільки 0,5 бала другому - третє місце зайняв Олексій Панфілов.

1 місце – Дмитро Вздвижков (8 балів);

2 місце – Володимир Шабанов (7,5);

3 місце – Олексій Панфілов (7).

Всі призери змагання нагороджені грамотами, медалями від КУ БДЦФЗН «Спорт для всіх» та грошовими призами від генерального спонсору – ГО «Команда розвитку Аккерману».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік