Оновлений порядок організації інклюзивного навчання в закладах освіти


14.01.2022 09:58 17

З метою належної організації процесу навчання дітей з особливими освітніми потребами з 10 по 12 січня 2022 року Управлінням освіти Білгород-Дністровської міської ради організовані та проведені інструктивно-методичні наради фахівців команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти, зокрема, для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, заступників керівників закладів загальної середньої освіти, спеціалістів психологічної та логопедичної служб, асистентів вчителів та спеціалістів Управління освіти.

Під час зустрічей керівником інклюзивно-ресурсного центру м. Білгорода-Дністровського Іриною Горбан надані роз’яснення та рекомендації щодо оновлення змісту та алгоритму роботи команд супроводу, які визначені та набрали чинність з 1 січня 2022 року відповідно до Порядку організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Відтепер для забезпечення індивідуалізації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами навчання у закладах освіти організовується з урахуванням рівнів підтримки кожної дитини, визначених у висновку інклюзивно-ресурсного центру.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік